DGL lagritsa närimistabletid

18,00 

Lagrits stimuleerib seedeelundkonna limaskesta kaitsva ühendi mutsiini tootmist, pärsib helikobakterit ja on tõhus maohaavandite  korral.

DGL-i manustatakse 20 minutit enne sööki või söögikordade vahel närimistablettidena, mis on kapslivormist efektiivsema toimega,  kuna oluline on preparaadi segamine süljega – just see aitab vabaneda ainetel, mis regenereerivad mao-sooletrakti limaskesta.

Annustamine: üks tabett 1-3 korda päevas ca 20 minutit enne toidukorda.

 

 

Kirjeldus

Lagrits sisaldab flavonoide, mille tõttu seda kasutatakse suu-, mao- ja kaksteistsõrmiksoole haavandite raviks. Sel puhul on parim deglütsürritsineeritud lagrits (DGL – lagrits, millest glütsürritsiin on eemaldatud), seda peetakse väga efektiivseks haavanditevastaseks vahendiks. Lagritsapreparaat ei blokeeri maohappe eritumist, vaid toetab mao-sooletrakti limaskesta loomulikke kaitsemehhanisme, tõstes rakkude eluiga ja parandades nende verevarustust.
Lagritsal on ravimitega võrreldav toime ning see aitab ka haavandite taasteket ära hoida. Tagasilangusi on DGL-ga ravitud gruppides olnud vähem kui ravimeid tarvitavatel patsientidel.

Lagrits stimuleerib ka seedeelundkonna limaskesta kaitsva ühendi mutsiini tootmist. Samuti on leitud, et lagritsapreparaadid toimivad helikobakterit pärssivalt. DGL-i manustatakse 20 minutit enne sööki või söögikordade vahel närimistablettidena. Kapslivorm ei ole nii efektiivne, kuna oluline on preparaadi segamine süljega – just see aitab vabaneda ainetel, mis regenereerivad mao-sooletrakti limaskesta.

Sageli tekitavad haavandeid ka ravimid, eeskätt aspiriin, aga ka muud mittesteroidsed põletikuvastased medikamendid. Niisuguste ravimite tarvitajad võiksid DGL-i lisandina juurde võtta, et kaitsta mao limaskesta.

 

Kogus: 1 Tablett
Annus 1 tableti kohta % päevases vajadusest
Kalorid 5
Süsivesikud 1 g <1%‡
Deglütsürriseeritud lagritsa ekstrakt 10:1 (Glycyrrhiza glabra) (juur) 400 mg **
Aniisiseemne pulber 55 mg **
Steevialehe pulber 2.6 mg **

 

Annustamine:

Närige üks tabett 1-3 korda päevas ca 20 minutit enne toidukorda.

Koostisosad:

Ksülitool, mikrokristalliline tselluloos, steariinhape, räni, magneesiumstearaat (taimset päritolu).

Toode ei sisalda kunstlikke värvaineid, lisaaineid ega magusaineid; piima, tärklist, suhkrut, nisu, gluteeni, pärmi, soja, muna, kala, karpkala, loomset päritolu aineid, soola, pähkleid ega GMO-d.