Tsüsteiini kompleks maksale

33,00 

Uus efektiivne toitainete kompleks, mis sisaldab brokoliidusid, n-atsetüültsüsteiini, alfalipoehapet ja molübdeeni. Granaatõunaekstrakt sisaldab rikkalikult antioksüdante, sealhulgas ellaaghapet. Toetab keha loomulikku puhastumisvõimet ning maksa tervist.

Kirjeldus

Toitainete kompleks maksale

Netokogus: 46g

Uus toitainete kompleks, mis sisaldab brokoliidusid, n-atsetüültsüsteiini, alfalipoehapet ja molübdeeni. Granaatõunaekstrakt sisaldab rikkalikult antioksüdante, sealhulgas ellaaghapet. Toetab keha loomulikku puhastumisvõimet ning maksa tervist.

  • Cysteine Complex on terapeutiline toidulisand, mis sisaldab n-atsetüültsüsteiini, alfalipoehapet, granaatõunaekstrakti, brokoliekstrakti, indool-3-karbinooli ning molübdeeni.
  • Molübdeen aitab kaasa väävitsisaldavate aminohapete (sulfitite) normaalsele ainevahetusele. Molübdeen toetab ka keha puhastumisvõimet ning aitab lima lagundada
  • Brokoli ja brokoliidud sisaldavad rikkalikult erinevaid mikrotoitaineid ja taimseid ühendeid.
  • Cysteine Complex on edasi arendatud versioon BioCare populaarsest tootest LIV-D
  • Granaatõunaekstrakt sisaldab rikkalikult polüfenoole, sealhulgas elaaghapet
  • Kapsilte arvu päevas võib vähendada vastavalt personaalsele vajadustele

KASUTUSJUHISED
1-2 kapslit päevas koos toiduga, või vastavalt professionaali soovitustele. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku elustiili asendajana. Ärge ületage soovitatud päevast annust. Kui olete meditsiinilise järelevalve all, konsulteerige enne toote tarvitamist arstiga. Ei sobi raseduse planeerimise, raseduse ega imetamise ajal. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

TOOTEINFO

Päevane annus (2 kapslit) sisaldab: %NRV*-st
Molübdeen 100 mcg 200
Brokolipulber 300 mg
Brokoliidude pulber 300 mg
(sisaldab sulforafaani)
Alfalipoehape 100 mg
N-atsetüültsüsteiin 100 mg
Indool-3-karbinool 100 mg
Granaatõunaekstrakt 100 mg
(sisaldab 40 mg ellaaghapet)

*NRV (nutrient reference value) – päevane võrdluskogus

KOOSTISOSAD
Brokolipulber (Brassica oleracea italica õisikud), brokoliidude pulber (Brassica oleracea italica), täiteaine (tselluloos), kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), alfalipoehape, N-atsetüül-L-tsüsteiin, indool-3-karbinool, granaatõunaekstrakt (Punica granatumseemnekestad), paakumisvastased ained (magneesiumstearaat ja ränidioksiid), mikrokristalliline tselluloos, päevalilleletsitiin, kaaliummolübdaat.