Loeng: Hormonaalse tasakaaluni teadliku toitumisega

Kuupäev 21 aprill 2015
Kellaaeg 18:30 kuni 20:00
Asukoht Nelgi tee 2, Viimsi
Läbiviija tervise- ja toitumisnõustaja Liis Orav
Maksumus 10,00 

hormonaalsed korratused

Tsüklikorratused, PMS, fibroidid, tsüstid, östrogeenretseptor-positiivne rinnavähk, endometrioos… Tuhanded naised kannatavad hormonaalsetest kõrvalekalletest tingitud terviseprobleemide käes.  

Võib-olla oled Sa juba aastaid erinevaid ravimeid kasutanud, kuid pole neist erilist abi saanud? Kõlab paradoksaalselt, kuid tervishoiusüsteem ei keskendu mitte tervise hoidmisele, vaid pigem haiguste ravimisele. Oma tervise hoidmine on eelkõige Sinu enda kätes.

Sa ise vastutad oma tervise eest!  Ka siis, kui tervis juba tõrgub, saad Sa oma tervise heaks palju ära teha.   Pea meeles, et inimorganism on uskumatult tark –  kehal on bioloogiline oskus end parandada, kuid ta vajab seejuures Sinu abi.

Sa saad oma organismi enesetervendamist toetada luues selleks sobivad tingimused. Seda eelkõige just sobiva toitumisega, sest niisamuti nagu on võimalik end haigeks süüa, on võimalik end ka terveks süüa.  Valik on Sinu!

Kuidas ennast aidata, mida vältida ja millele panustada?   Loengus tuleb juttu  hormonaalse tasakaalutuse põhjustest,  keskkondlikest vallandajatest  ja sellest, kuidas me end toitumise ja hoolikate valikutega ebameeldivatest tervisemuredest säästa saame.

Liis OravÜhtlasi saavad kuulajad üksikasjalise ülevaate erinevatest loodus- ja taimeravivõtetest, mis nõutukstegevate  probleemide puhul tõhusat leevendust pakuvad.

Lektor?   Koolitust viib läbi tervise- ja toitumisnõustaja Liis Orav

Hind?   Osalustasu on  10€  ja seda saab maksta kohapeal. Kui tuled kaaslasega, on hind mõlemale 8€.

Registreerumine?   Seda saad teha siinsamas. Kohe kui oleme kätte saanud Sinu osalussoovi, saadame Sulle sellekohase kinnituse.

    Nimi (nõutav)

    Email (nõutav)

    Teade

    ——————————————————————————————————————

    MÄRKUS:  Korraldajad jätavad endale õiguse loeng ära jätta, kui registreerunud on vähem kui 6 inimest. Kõigile registreerunutele antakse sel juhul kindlasti teada. Täname mõistva suhtumise eest!