Meist

Meie põhimõtted

  • Igaüks on oma tervise looja. Enamasti ei ole haigused saatuslik ebaõnn. Me loome oma tervist ISE – iga suutäie, joogilonksu, sissehingatud õhusõõmu ning pealemääritud ilutootega. Tänane toit paneb aluse meie homsele tervisele. Seepärast on oluline, et oskaksime teha teadlikke valikuid, mõistaksime eelistada tervislikke ning kehasõbralikke tooteid ja toiduaineid.
  • Hea tervis pole enesestmõistetav. Inimkeha on keerukas bioenergeetiline süsteem, mis on uskumatult tark ja isereguleeruv. Siiski on selle täiuslik harmooniline tasakaal habras ja haavatav, kui sellesse hoolimatult suhtuda, olgu siis sobimatu toiduvalikuga või mõtlematu elustiiliga.
  • Iga inimene on unikaalne. Ei tohi unustada, et see kehtib ka toitumises. On küll olemas teatud üldprintsiibid, mida ei saa eirata: looduslik on parem kui kunstlik, värske on tervislikum kui töödeldud, taimne on kehale kergem kui loomne, vähem on parem kui rohkem. Siiski on igaühel meist oma individuaalsed vajadused. Me peame õppima oma keha kuulama, mõistma oma organismi eripära ning selle vajadustest lähtuma.
  • Looduslikul terviktoidul on tervendav mõju. On teaduslikult tõestatud, et paljud tänapäeva toiduainetööstuses kasutatavad lisaained tekitavad terviseprobleeme. Üks lihtne tõde ütleb: „Kui toit on kasvanud aias, siis söö seda. Kui see on toodetud laboratooriumis, siis on vaja laboratooriumit ka selle seedimiseks. Kui toidul on pikem säilivusaeg kui sul endal, jäta see kõrvale!“
  • Purgist võetavaid toidulisandeid ei tohiks kergekäeliselt tarvitada. Tõsi, võib ette tulla olukordi, kus ei saa läbi kvaliteetsete vitamiinide-mineraalideta. Kehale kõige paremini omastataval kujul saab vajalikke ained ikkagi just looduslikust toidust. Seepärast on pikaajalises plaanis tõhusam keskenduda igapäevase toidusedeli rikastamisele.
  • Usume tingimusteta keha iseparanemise võimesse. Sobivate toiduvalikute, hea energia ja õige suhtumisega saab ravida ja leevendada pea kõiki tervisemuresid.

Oleme meelsasti teejuhtideks ja abistajateks sellel põneval ja rahuldustpakkuval teekonnal.