KLIENTIDE EDULOOD


Advice Key

 

On ju üldteada, et eestlased kipuvad olema heade sõnadega pigem tagasihoidlikud. Seda suurema väärtusega on järgnevad sõnumid  Liis Orava konsultatsioonidest abi saanud klientidelt.

NB! Tagasiside kirjapilt muutmata kujul, nimed muudetud.


 • Anita: (35)  Juuste väljalangemine: Tere Liis! Ma tahtsin öelda Sinule suur suur AITÄH! Tunnen ja näen, et minu juuksed on taas endised- elujõulised, paksud, kasvavad ilusti. Peanahk enam ei sügele ja juuksed enam välja ei lange! Olen Sinu soovituste eest NII TÄNULIK!
 • Maria (23) Nahaprobleemid, ekseem: Päev pärast konsultatsiooni võtsin kõik teie soovitused ja nõuanded kasutusele ning hakkasin päeva pealt vähese histamiini dieeti järgima. Suur aitäh teile! Nägin muutuseid päevadega ja nüüdseks on mu elukvaliteet peaaegu sama, mis oli enne. Kuigi nahk pole veel lõplikult terve, siis arvan, et see on vaid aja küsimus. Põletik, paistetus ja suur kuivus on kadunud.
 • Marit (47) Borrelioos: Tere Liis! Aitäh nõuannete eest. Olen oma päikese poisi tagsi saanud. Tegime AB kuuri läbi, võtame seda teie magneesiumi ja joome tsistuse teed. Muutus on täiesti uskumatu. Veekord suur, suur aitäh.
 • Pille (33) Ärritunud soole sündroom (SIBO), rahutud jalad: See imelik tunne jalgades on paremaks läinud. Ise ka ei usu vahel, et olen Sinu toetuse ja juhendamisega nii kaugele jõudnud. Wow poleks eales uskunud milline järjekindlus mul on!  Lihtsalt suur aitäh, et minu jaoks eelmise aasta septembris selle palli veerema lükkasid! No sõna otseses mõttes kõhupalli:)
 • Aile (31) Söömasööstud, ülekaal, seedeprobleemid: Käisin Teie juures augusti kuus. Möödas on 16 päeva kui hakkasin Teie nõuannete järgi toimima. Sellega kõrval  avastasin paleo eluviisi. Kaotanud olen 6 kg ja isudest ma enam rääkida ei saa, sest neid pole enam. Ka söömis sööstud on kadunud. Vahel magusaisu siiski tuleb aga sellest olen jagu saanud. Ka seedimine on korras. Ole rõõmus ja tunnen end väga hästi. Aitäh!
 • Andres (43) II tüübi diabeet: Teie soovitused on andnud hea tulemuse, tänu. Arvan et suuresti tänu kahele purgile, millest pildil olev sai tühjaks.
 • Gerli (31) Endometrioos (IV staadium):  Enesetunne on paranenud ja valusid tsüklite vahepeal peaaegu enam polegi. Aeg-ajalt siiski vahel määrib. Ka tsüklid ise on oluliselt vähem valusateks muutunud. Lisaks on toitumise muutmine mõjunud figuurile ülimalt positiivselt. Seega on mul väga hea meel, et Teie juurde konsultatsioonile sattusin ja Te mind aidanud olete. Suur tänu
 • Tiina (52) Ülekaal, kõrge vererõhk, närvivalu: Tere, otsustasin teha väikese tagasiside . Need soovitused, mida Teie soovitasite on minu jaoks väga õiged. Olukord söömisharjumustes on muutunud, jälgin , mida söön, kui palju  söön, millal söön, muidugi on see alles väike algus ja pikk tee veel käija, kuid väikseid muutused on juba toimunud. Alguses läks 2kg kiirelt maha, pidasin seda liigse vee arvele, kuid nüüd on veel 1,5kg läinud, vööümbermõõt on kahanenud 121cm praeguseni 115cm -le. kõige suurem heaolu, mis üsna alguses kohe juhtus, oli mul vasaku jala närvivalu ehk põletik allapoole põlve, kuid see kadus teisel või kolmandal päeval peale ravimite võtmist. See valu oli mul pikalt, neli, viis kuud, kuid seda enam ei ole, kergem on käia, riided mahuvad paremini selga, tunnen ennast mugavamalt, õnnelikumalt. Suured tänud veelkord Teile
 • Liilia (39) Rosaatsea: Käisin 05. juunil konsultatsioonil ning mõtlesin tagasisidet anda, kuidas mul läheb ja mõned küsimused küsida. Võtsin kõik ettepanekud kohe nn.töösse, mis konsultatsioonil sai antud. Muutuseid märkasin u.3 nädala pärast – näonahk läks puhtamaks ning ainevahetus kiiremaks. Praeguseks on olukord nii, et pean dieedist üldiselt kinni ning tarbin kõiki soovitatud lisandeid. Nägu on parem, oluliselt parem, kuid mitte korras. Olukord on stabiilne.
 • Angela (32)  Kilpnäärme ületalitlus, Graves’i tõbi:  Käisin proove andmas paar nädalat tagasi. Arst ütles et proovid peaaegu et korras, samuti olen alla saanud 3kg. Issand, ma olen lihtsalt nii õnnelik, et kõik toimib 🙂  Soovin Teile kordaminekuid ja loodan et saate enda teadmisi levitada veel tuhandetele inimestele  :
 • Monika (25) Refluks ja sellest tingitud hääle kähedus: Lisand on sobinud väga hästi. Hääl ei ole enam kähe ja röhitsusi ei ole peaaegu enam üldse.
 • Merike (48) Magusasööstud, ärevus: Üldine enesetunne on paranenud. Energiat on rohkem. Magusaisu on järgi andnud. Olen loobunud gluteeni ja laktoosi sisaldavatest toitudest (väikeste libastumistega). Võiksin jätkata samal viisil. Aga jah muidu läheb aina paremuse poole. Ka kaal langeb 🙂 Külmetushaigustest olen seni jäänud puutumata. Tütar sööb hoolega magneesiumi ja teisi lisaasju. Julgeksin väita, et ehk ta ei ole nii uimane enam, aga see vajab veel pikemat praktikat.
 • Renate (21) Soov langetada kaalu, hüpoglükeemia: Nüüdseks on see pearinglus ära kadunud ja tegelikult on väga hea olla. Olen kaotanud natukene üle kilo kaalu ja  kõht on koguaeg täis ning tunne on väga hea. Uus menüü on väga kõhtutäitev ja seega praktiliselt isu näksida või haarata magusa järele puudub
 • Marko (42) Refluks, halb enesetunne ja nõrkus hommikuti: Aga samas on häid uudiseid – ma olen lahti saanud ~ 90% kõrvetistest ning hommikust halba enesetunnet ei ole nüüd enam üle 2 nädala esinenud. Ma otseselt ei oska öelda, millest need head uudised täpselt tulenevad. Saab ilusti elada ja ka trenni teha (vahepeal oli treenimine kõrvetiste tõttu praktiliselt võimatu). Olen ka ära jätnud enamik toiduaineid, mida soovitasite.
 • Riinu (39)  Refluks: Uskumatu, aga minu kuid kestnud refluks on absoluutselt kadunud.  See on nii suur kegendus! Olen Teile väga tänulik selle eest, olemine oli vahepeal  pikka aega päris väljakannatamatu.   Aitähh, aitähh, aitähh!
 • Marie (19) Akne:  Käisin umbes kuu aega tagasi Teie juures konsultatsioonil akne pärast. Sõidan nüüd Inglismaale ja tunnen end nüüd palju enesekindlamalt ja rahulikumana, sest selline punane ja põletikuline akne on läinud. Vahepeal tuleb mõningaid tsüstilisi punne (just nimelt enne menstruatsiooni), aga muidu on üldmulje minu ja ka lähedaste arvates palju parem. Mul on tunne, et need toidulisandid mõjuvad väga hästi…Kokkuvõttes nahk ei ole küll täiesti korras, aga pean tunnistama, et ma ikkagi vahepeal ei pidanud 100% sellest kinni, et üldse gluteeni, piima- ja suhkrut ei tarvita. Kuid juba see muutus, mis on toimunud on andnud mulle motivatsiooni ja tahet täpselt kõiki Teie soovitusi jälgida.
 • Anni (63)  Kõhuhädad:  Olen nii tänulik, et teist kuulsin ja seda täiesti juhuslikult oma tuttavalt, kes oli oma sarnaste probleemidega juba abi saanud.  Olin nii hädas, et ei osanud enam kuskile pöörduda. Need lisandid on toiminud ülihästi, praeguseks kaebuseid enam peaaegu polegi, seedimine toimib hästi!
 • Tiina (28)  Kandidoos, peavalud ja madal immuunsus:……. kõik on supper, puhastus toimis niii hästi  ja  muidu muu asi kõik ok, teen ka muid põnevaid Su rituaale ja peavalud ka peaaegu täitsa ära jäänud,  kael selg pole kanged  ja aitähh Sulle käisin ka ninaarstil ja ei lasknud tõesti veel kõrvetada vaatas et kõik ninas oli  ilus ja pole nüüd ka immitsenud enam verd. Kõik need loodusasjad  toitumine keha puhastused on suurt imet  teinud ikka, niii hea tunne kehas:) Suur suur tänu Teile!
 • Agatha (31)   Sooletrakti limaskesta ärritus:  Mul on nii hea meel teatada, et mu põhiprobleem paistab olevat seljatatud. Täiesti uskumatu! Kapslid said muidugi kiiresti otsa. Peale paari päeva vähendasin doosi, et kestaks kauem, aga ikka tegid oma töö. Teiseks, mu tuju ja energiatase on suurepärased. Tõeliselt nauditav olek.
 • Triin (33)   Tsükliprobleemid, probleemid rasestumisega: Olen aastaid tsükliprobleemidega hädas olnud ja rasedaks ka ei jäänud… Mul on nii hea meel et sattusin Teie juurde… … tegin oma söögikordades ikka päris palju muutusi, energiat tuli kõvasti juurde.  Minu puhul töötas see programm küll ülihästi – praegu olen 4. kuud rase ja enesetunne on super!
 • Terje (48) Ülekaal ja  madal energiatase: Sain nii palju uusi mõtteid juurde ja praegu söön tunduvalt mitmekesisemalt. Kõht seisab kauem täis ja peale sööki ei ole enam niisugust energialangust nagu varem. Ja kilod on hakanud kaduma!  Kõige parem on see, et mu rinnad ei ole enam hellad ja tuju on ka palju  parem.
 • Elisabethi (10 kuud) ema Liina (28) Atoopiline dermatiit beebil:   Meie beebi atoopiline dermatiit on kadunud! Tegelikult läks asi tasapisi paremaks juba mõne nädalaga, praegu sellega enam eriti probleeme ei ole 🙂