Mega EPA Forte kalaõli

37,00 

Lisand sisaldab puhast kalaõli, mis on saadud Vaikse ookeani anšoovistest ja sardiinidest. Rangelt kontrollitud erinevate saasteainete ja PCB suhtes. Mega EPA tootmisel on kasutatud unikaalset NEO-3™ tehnoloogiat, mis tagab kalaõli parima kvaliteedi ning rasvhapete kõrge kontsentratsiooni.

Sobib kasutamiseks ka raseduse ja imetamise ajal. DHA-d sisaldavate toidulisandite tarbimine toetab lapse aju ja silmade arengut

 

Kategooria:

Kirjeldus

BioCare toidulisand
Kontsentreeritud oomega-3 preparaat
60 kapslit.
Netokogus: 98,46 gSisaldab puhast kalaõli, mis on saadud Vaikse ookeani anšoovistest ja sardiinidest. Rangelt kontrollitud erinevate saasteainete ja PCB suhtes. Mega EPA tootmisel on kasutatud unikaalset NEO-3™ tehnoloogiat, mis tagab kalaõli parima kvaliteedi ning rasvhapete kõrge kontsentratsiooni.

  • Sisaldab rasvhappeid looduslikus triglütseriidi vormis
  • Kalaõli on saadud taastuvast allikast
  • Multox antioksüdantid tagavad kalaõli stabiilsuse
  • Kalaõlis sisalduv DHA aitab säilitada normaalset ajutalitlust ning nägemist
  • EPA and DHA aitavad kaasa normaalsele südametalitlusele ning aitavad hoida vererõhku normaalsena
  • DHA ja EPA aitavad hoida vere normaalset triglütseriidide taset
  • Sobib kasutamiseks ka raseduse ja imetamise ajal. DHA-d sisaldavate toidulisandite tarbimine toetab lapse aju ja silmade arengut
KASUTUSJUHISED
Üks kapsel kaks korda päevas koos toiduga või nii, nagu professionaal soovitab. Ärge ületage soovitatavat päevast kogust. Toidulisandeid ei tohi tarvitada mitmekesise toidusedeli ja tervisliku eluviisi asendajana. Ei sobi isikutele, kes tarbivad hüübimisvastaseid ravimeid,nagu näiteks Warfarin, Coumarin ja Heparin.

Päevane annus 2 kapslit sisaldab:
Kalaõli kontsentraat
(sisaldab 790 mg EPA-t ja 530 mg DHA-d)
2400 mg

KOOSTISOSAD:
Kalaõlikontsentraat, kapsel (kalaželatiin, glütserool), magusa apelsini õli, looduslikud segutokoferoolid, päevalilleõli, d-alfa-tokoferool.

Ei sobi isikutele, kes tarbivad hüübimisvastaseid ravimeid,nagu näiteks Warfarin, Coumarin ja Heparin.