Orgaaniline tsistuse tee – tõhus immuuntoetus loodusest

9,00 

Tsistus (Cistus Incanus) on  jõuline immuunsüsteemi turgutaja.  Teadusuuringud  kinnitavad taime tõhusaid  antibakteriaalseid ning viiruste- ja seenhaiguste (k.a. Candida albicansi ülekasvu) vastaseid omadusi.  Tsistus on laialt  tuntud kui  borrelioosist tingitud  neuroloogiliste kaebuste leevendaja ning suurepärane abimees puukide tõrjumiseks.  Tsistus aitab optimeerida kolesteroolitaset, kaitseb südamehaiguste eest ja on ka tõhusa allergiavastase toimega  looduslik antihistamiinikum.

Pakk sisaldab 150 g  orgaanilist  metsiku tsistuse  ürti. Päritolumaa Albaania.

Kirjeldus

Tsistus (Cistus Incanus) on jõuline immuunsüsteemi  turgutaja.  Teadusuuringud  kinnitavad taime tõhusaid  antibakteriaalseid ning viiruste- ja seenhaiguste (k.a. Candida albicansi ülekasvu) vastaseid omadusi.  Tsistuses olevad fenoolsed ühendid k.a. katehiinid, galliinhape ja rutiin  ning flavoonglükosiidid nagu kvertsetiin, kämpferool ja müritsetiin  on uuringute põhjal abiks ka inimese endogeensete retroviiruste (HERV) pärssimiseks.

Tsistus on  tuntud ka kui  borrelioosist tingitud  neuroloogiliste vaevuste leevendaja ning abiks puukide tõrjumiseks.

Tsistus võib

  • aidata vähendada   süsteemset põletikku ja  optimeerida kolesteroolitaset
  • kaitsta südamehaiguste eest ja toetab veresoonte tervist
  • olla efektiivne bioflmi lagundaja, aidates immuunsüsteemil paremini jõuda organismis olevate patogeenideni
  • aidata leevendada halba kehalõhna
  • olla trombide ja embolismi vastase toimega
  • leevendada allergiatest tingitud vaevused
  • leevendada hallitusmürkidest (afla- ja ohratoksiinidest) tingitud kahjustusi organismis
  • aidata pärssida peensoole bakteriaalset ülekasvu

Tsistus  aitab  toetada maksa detoksiradasid ja kusetrakti tervist ning on  abistavaks meetmeks suitsetajatele sellest toksilisest kombest loobumisel ning raskmetallide (s.h kaadmiumi) leebeks väljutamiseks. Tsistus sobib hästi nii külmetuse kui gripisümptomite leevendamiseks ning seedevaevuste vähendamiseks.

Uuringute põhjal kasvab võimsaima tervendava potentsiaaliga tsistus  just Vahemere regioonis..

Tsistuse tee tegemiseks lisage 1 klaasi keeva vee kohta 1/2-1 tl ürti, keerake kuumus maha ja laske  joogil ca 80 kraadi juures ca 5 minutit tõmmata. NB Katke nõu  joogi valmimise ajal kindlasti  kaanega, et kasulikud volatiivsed ühendid ei lenduks! Kurnake ja maitsestage soovi korral steeviaga.  Tugeva teraapilise toime saavutamiseks võib juua 3-6 tassi tsistuse teed päevas,  eelistatult tühjale kõhule.

Pakk sisaldab 150 g  metsiku tsistuse  ürti.