Magnesium Ultra – kõrge biosaadavusega magneesium, 7 vormi ühes

28,00 

Kõrge biosaadavusega magneesiumikompleks, mis sisaldab 7 erinevat orgaanilist magneesiumivormi: 5 amino- ja puuviljahappekelaati, magneesiumaskorbaati (magneesiumiga puhverdatud C-vitamiin) ja Sango koralli 2:1.
Ilma lisaaineteta. Optimaalne biosaadavus, ilma geenitehnoloogiata. 120 kapslit

Võtke 3 kapslit päevas (100mg puhast magneesiumi/kapsel) koos 200ml vedelikuga.

Kirjeldus

7  kõrge biosaadavusega magneesiumi orgaanilist vormi  hästi talutava magneesiumikompleksina: 5 amino- ja puuviljahappekelaati, magneesiumskorbaat (puhverdatud C-vitamiin) ja Sango korall 2:1. Ilma varjatud lisanditeta.
Optimaalne biosaadavus, ilma geenitehnoloogiata. 120 kapslit

 • Magneesium väsimuse vähendamiseks; elektrolüütide tasakaalu, energia, närvide, lihaste, psüühika, valgusünteesi, luude ja hammaste heaks
 • Väärtuslikud puuvilja- ja aminohappevormid, magneesiumskorbaat (puhverdatud C-vitamiin), looduslik Sango mere korall säästvast kaevandamisest Okinawas

KIRJELDUS:  MAGNEESIUMIKOMPLEKS

 • MAGNEESIUMGLÜTSINAAT

Magneesiumglütsinaat on seotud aminohappe glütsiiniga. Glütsiini leidub suurtes kogustes sidekoes ja ajus. Magneesiumglütsinaati peetakse üheks kõige biosaadavamaks magneesiumiühendiks ning see aitab kaasa normaalsele valgusünteesile, närvisüsteemi talitlusele ja psüühilisele tasakaalule.

 • MAGNEESIUM TAURAAT

Magneesiumtauraat on seotud aminohappe tauriiniga. Tauriini leidub suures koguses lihaskoes, ajus ja silmakoes. Magneesiumauraat aitab kaasa väsimuse ja kurnatuse vähendamisele, normaalsele valgusünteesile ja lihaste talitlusele.

 • MAGNEESIUMTSITRAAT

Magneesiumtsitraati on kahel kujul, mis sisaldavad kas ca 7% või ca 15% elementaarset magneesiumi. Meie kasutataval tri-magneesiumtsitraadil on kõrgem toimeaine sisaldus (15%) ning väga kõrge biosaadavus ja kiire imendumine. Magneesiumtsitraat aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, normaalsele lihaste talitlusele, elektrolüütide tasakaalule ja normaalsele valgusünteesile.

 • MAGNEESIUMMALAAT

Magneesiummalaat on õunhappe sool ja aitab kaasa normaalsele energiavahetusele, väsimuse ja kurnatuse vähendamisele ning närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

 • MAGNEESIUMGLÜKONAAT

Magneesiumglükonaat on glükoonhappe sool, puuviljahape, mida leidub ka fermenteeritud kombuchas. Magneesiumglükonaat on kõrge biosaadavusega ning aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi normaalsele talitlusele. Sel on oluline roll rakkude jagunemises.

 • MAGNEESIUMASKORBAAT

Magneesiumaskorbaat on askorbiinhappe (C-vitamiini) sool. Tuntud ka kui puhverdatud C-vitamiin, on see väga hästi talutav ja sellel on hea biosaadavus.

 • MAGNEESIUMKARBONAAT SANGO CORALILT

Loomade eluvormina ehitab Sango korall inimorganismile (hambad ja luud) optimaalses vahekorras umbes 2:1 sarnaseid kaltsium- ja magneesiumkarbonaadi struktuure, mistõttu sobib Sango korall ka hambaimplantaatide valmistamiseks.Tänu oma väga poorsele struktuurile imendub Sango korall suhteliselt kiiresti karbonaadiks ja annab lisaks kaltsiumile üle 70 muu mikroelemendi.

 

Magneesium aitab kaasa

 • väsimuse ja kurnatuse vähendamisele
 • elektrolüütilise tasakaalu saavutamisele
 • normaalsele energiatootmisele ja  ainevahetusele
 • närvisüsteemi normaalsele toimimisele
 • normaalsele lihaste talitlusele
 • normaalsele valgusünteesile
 • normaalsete luude säilitamisele
 • normaalsete hammaste säilitamisele

 

 

TARBIMISE SOOVITUS

Võtke 3 kapslit päevas (100mg puhast magneesiumi/kapsel) koos 200ml vedelikuga.

Märkus: Jagage annus võimalusel päeva jooksul mitmeks osaks, kuna läbi soole limaskesta saab korraga imenduda vaid piiratud kogus magneesiumi. Ideaalsed kellaajad magneesiumi tasakaalu saavutamiseks on hommikul pärast ärkamist, enne lõunat või pärast sportimist ja õhtul enne magamaminekut, kas tühja kõhuga.

TOIDULISANDID

Ärge ületage soovitatavat ööpäevast kogust. Toidulisandid ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

LADUSTAMINE

Hoida jahedas ja kuivas. Hoida otsese päikesevalguse ja kuumuse eest eemal.

 

KOOSTIS: 

Magneesiummalaat, magneesiumbisglütsinaat, magneesiumglükonaat, magneesiumaskorbaat, magneesiumtsitraat (tri-magneesiumditsitraadina), Sango korallipulber (2:1 kaltsiummagneesium), magneesiumtauraat.

Kapsli kest: hüdroksüpropüülmetüültselluloos.

 

KOOSTISOSAD PÄEVASE ANNUSE KOHTA (3 KAPSLIT) %NRV*
magneesium 300 mg 80
kaltsium 90 mg 9

* % toitainete võrdluskogusest

Kapsli kohta: 100 mg magneesiumi